припинила діяльність, увійшла до складу Лубенської громади

Що ж за «звір» такий резюме?

Дата: 14.08.2019 10:31

Яким би чином ви не шукали роботу – через знайомих, за допомогою газет або Інтернету, настане момент, коли виникне потреба показати (або надіслати) своє резюме. Сьогодні для всіх очевидно, що без грамотно складеного резюме пошук роботи буде мало результативним.

Що ж за «звір» такий  резюме ?

Резюме – це рекламний документ, який  презентує  Вас як претендента на вакансію.

Щоб воно було ефективним, необхідно дотримуватися певних правил при його складанні.

Детальніше про правила можна подивитись за посиланням :

Також можна завітати до Лубенської міськрайонної філії Полтавського обласного  центру зайнятості,  фахівці якої  двічі на тиждень проводять цикл семінарів з техніки пошуку роботи : «Підготовка резюме», а також прийняти участь в тренінгу «Секрети створення резюме» .

В ході семінару Ви отримаєте практичні поради, дізнаєтесь про різновидності резюме, спробуєте опанувати  методами та формами ефективної самопрезентації, обміняєтесь досвідом. Живе спілкування є ефективним способом для отримання певних навичок.

І на закінчення: резюме можна писати по-різному. Рекомендації – це всього лише рекомендації, а не закони. Складаючи резюме, керуйтеся здоровим глуздом і обов’язково зважайте на свої  сильні сторони та мету.

Подібні семінари проходять щотижнево по вівторках та четвергах о 8.10 в каб.№15.

Запрошуємо всіх бажаючих!