припинила діяльність, увійшла до складу Лубенської громади

Відбулося чергове засідання виконавчого комітету Засульської сільської ради

Дата: 14.08.2019 13:59

12 серпня відбулося засідання виконавчого комітету Засульської сільської ради. Виконком прийняв рішення про покладання обов’язків щодо охорони праці та пожежної і техногенної безпеки на структурні підрозділи виконавчого комітету сільської ради. Були ухвалені рішення про затвердження положення про відкритий творчий конкурс на кращий бренд Засульської сільської ради (ОТГ) «Твій інсайт – Посульський бренд». Також надано дозвіл на присвоєння поштових адрес земельним ділянкам, нежитловим приміщенням, затверджено зведений кошторисний розрахунок вартості об’єкта будівництва.

Розглянуто потребу щодо  спрямування у  2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа та інше.

За результатами обговорених питань порядку денного були винесені відповідні рішення.