припинила діяльність, увійшла до складу Лубенської громади

З Днем Незалежності України та Днем Державного Прапора!

Дата: 23.08.2019 10:17

28 років тому втілилася мрія багатьох поколінь українців, які прагли свободи – наша країна стала суверенною державою. Це найважливіша подія в історії українського народу. Протягом століть спроби України здобути незалежність придушували сусідні країни, але її не здолали ані кріпацтво, ні війна, ні голодомор, ні каторги та заслання.

Щороку напередодні Дня Незалежності ми вшановуємо одну із головних національних святинь — Державний Прапор України, який є уособленням нашої національної єдності, честі та гідності.

Вдячні тим героям, які своє життя присвятили здобуттю незалежності. Козаки й селяни, діячі культури та науковці, військові та юристи, священники й миряни – багато тисяч українців не боялися боротися за свободу. Пам’ятаймо про Небесну Сотню. Про тих, хто став на захист країни в час, коли війна охопила Схід України і тих, хто зараз стоїть на варті нашого суверенітету. Ми схиляємо голови перед світлою пам’яттю загиблих воїнів в зоні АТО, зокрема нашого земляка Віктора Дмитренка, який п’ять років тому загинув в «Іловайському котлі», жителів об’єднаної громади, які віддали своє життя за самостійність і незалежність Батьківщини (Романа Крутька, Романа Омельченка, Владислава Кучеренка, Артема Розуменка, Руслана Марченка, Олександра Авраменка).

Добробут і процвітання громади та України залежить від кожного з нас, адже лише разом ми зможемо досягти результатів. Тож давайте докладемо зусиль, щоб в нашому домі було комфортно, щоб панувала справедливість і злагода. Добра всім нам, благополуччя, достатку та згуртованості.

З повагою, сільський голова Сергій Бондаренко