припинила діяльність, увійшла до складу Лубенської громади

Навчальні заклади громади готові до нового навчального року

Дата: 22.08.2019 14:06

Навчальні заклади Засульської громади провели значну роботу із підготовки до навчального року. Засульська сільська рада виділила близько 700 тис. грн. для проведення поточних ремонтів освітніх установ та близько 350 тис. грн для підготовки сучасного навчального середовища для першокласників.

У Войнихівському та Засульському старостаті крім нових меблів та обладнання для перших класів, школи поповнилися трьома комп’ютерними класами, лінгафонним кабінетом, зроблено капітальний ремонт бібліотеки. У Засульському ліцеї діти, які захоплюються робототехнікою, із сяючими очима демонстрували моделі, виготовлені за допомогою LEGO education та LEGO mindstorms EV3. У Вищебулатецькій ЗОШ з’явився танцювальний зал та студія звукозапису, у Новаківському - стадіон зі штучним покриттям. Найбільш яскраві моменти пов’язані, як відомо, із першокласниками. Це не лише нові меблі та мультимедійні комплекси, а й багато новинок, підготовлених самими вчителями та батьками. Готовність навчальних закладів Литвяківського, Оріхівського старостатів та Пісківського ДНЗ теж порадувала приймальну комісію: нові меблі, мультимедійні комплекси, інтерактивні дошки, оновлене обладнання їдалень та майданчиків для прогулянок дітей.