припинила діяльність, увійшла до складу Лубенської громади

Фахівці КЗ «Центр надання соціальних послуг» відвідали тренінг «Протидія торгівлі людьми»

Дата: 04.09.2019 13:22

Працівники Комунального закладу «Центр надання соціальних послуг Засульської сільської ради» 28-29 серпня у м. Полтава пройшли навчальний тренінг «Мультидисциплінарний підхід до виявлення, ідентифікації та надання комплексної допомоги особам, які постраждали від торгівлі людьми». В рамках реалізації проекту «Впровадження Національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, в тому числі дітьми у Полтавській області». Проект здійснено за підтримки Програми Представництва МОМ в Україні з протидії торгівлі людьми, за фінансування Міністерства закордонних справ Королівства Норвегія, Міністерства міжнародних справ Канади та щедрої підтримки американського народу через проект Агенства США з міжнародного розвитку (USAID).

На тренінгу піднімались наступні питання: масштаби торгівлі людьми на міжнародному, національному та локальному рівнях, причини, етапи, форми, групи ризику торгівлі людьми в тому числі дітей. Детально розглядалась нормативно-правова база з протидії торгівлі людьми: міжнародне та національне законодавство, вплив реформи децентралізації на процеси протидії торгівлі людьми. Учасники навчання отримали сертифікати.