ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЯ «НАДАННЯ ЕФЕКТИВНИХ КУЛЬТУРНИХ ПОСЛУГ ДЛЯ ГРОМАД В УМОВАХ ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЇ»

Дата: 05.09.2019 16:00

20 серпня в інформагентстві Укрінформ відбулася прес-конференція «Надання ефективних культурних послуг для громад в умовах децентралізації», яка дала старт проекту «Посилення інституційної спроможності місцевого самоврядування в частині забезпечення надання ефективних культурних послуг, застосовуванні інноваційних та креативних індустрій, створення принципово нових лідерів до культурного розвитку громад», який реалізується Асоціацією сільських, селищних рад та об’єднаних громад у партнерстві із Сумським обласним науково-методичним центром культури і мистецтв за підтримки Українського культурного фонду.

Участь у засіданні взяла Інна Скиба, начальник відділу культури, туризму та охорони культурної спадщини виконавчого комітету Засульської сільської ради та Оксана Радченко, головний спеціаліст відділу культури, туризму та охорони культурної спадщини виконавчого комітету.

Як повідомила на прес-конференції виконавчий директор Асоціації сільських, селищних рад та об’єднаних громад України Наталія Ключник, проект важливий для об’єднання громад, бо надасть нові компетенції для виконавчих органів місцевого самоврядування щодо ролі культурного розвитку в житті мешканців, покаже кращі практики надання культурних послуг у громадах, креативних індустрій.

Під час проекту представники громад сформують планові стратегічні документи, які передбачатимуть реалізацію цілей культурного розвитку та зростання громади. Зокрема, 60 відібраних на конкурсній основі учасників проекту розроблять План покращення культурних послуг.