З 95-річчям привітали жителя села Шинківщина

Дата: 27.09.2019 08:57

95 років для світу – це маленька крихта у просторі часу, а для людини майже вічність. Роки радісні і тяжкі, святкові і буденні, насичені подіями та непередбачуваними змінами бачив у своєму житті Андрій Павлович Кришталь, житель села Шинківщина, який 26 вересня відзначив свій 95-й День народження.

Андрій Павлович – учасник Другої світової війни. Воював у Білорусії, Прибалтиці. У складі Першої Гвардійської дивізії у 167 стрілецькому полку був командиром взводу, брав участь у боях в Південній і Західній частинах Пруссії, визволяв місто Кенігсбер і Палау. Має нагороди та медалі. Протягом життя займав активну життєву позицію. Не зважаючи на свій поважний вік, сьогодні іменинник енергійний та невтомний господар. У його дворі та оселі охайно і затишно, навіть є невелика пасіка. Своєю життєвою енергією він надихає оточуючих на нові трудові звершення.

У цей день його щиро вітали рідні та близькі люди, а також Сергій Бондаренко, голова Засульської громади та Віра Білошапка, староста Березівського старостату. Гості вшанували довгожителя квітами та короваєм.

«Довгожителі – жива історія нашого краю, вклоняємося Вашій життєвій мудрості, багатому досвіду, незламності перед воєнними лихоліттями. Бажаємо міцного здоров’я, благополуччя, життєвого оптимізму, бадьорості духу, Божого благословення, любові та підтримки від родини», - говорить Сергій Іванович. Іменник радів гостям та дякував за увагу та теплі слова привітань.