Шановні вчителі, працівники та ветерани освітянської ниви!

Дата: 04.10.2019 09:48

Щиро вітаю вас з професійним святом! Від імені всієї Засульської громади і від себе особисто хочу висловити повагу та безмежну вдячність за Вашу невтомну благородну працю. Саме Ви ростите наших дітей гідними синами й доньками України. Продовжуйте й надалі втілювати в них любов до Батьківщини, повагу й шану до оточуючих, почуття відповідальності та найсвітліші людські якості. Сьогодні 60 відсотків бюджету громади направляється на освіту. Результатом такої уваги є визначні здобутки наших освітян на Всекураїнському та обласному рівнях, адже фундаментальна та конкурентоздатна освіта – це найкраща інвестиція у процвітання нашої громади та держави.

Саме педагоги дають не лише знання, а й формують моральні і духовні цінності. Тож прийміть щирі вітання на честь професійного свята, слова вдячності за великий талант та покликання сіяти мудрість і знання. Бажаю Вам відчуття повноти і неповторності життя, здоров’я, невичерпних творчих сил, натхнення, щастя, наполегливості та мудрості, оптимізму, терпіння і людської поваги. Нехай ніколи не згасає світло вашої душі, тепло вашого серця до улюбленої професії.

З повагою, сільський голова Сергій Бондаренко