Освітян громади привітали з професійним святом

Дата: 07.10.2019 13:48

Традиційно першої неділі жовтня в Україні відзначають День працівників освіти. Адже вчительство – це мистецтво і праця,  важка й відповідальна, яку часом можна прирівняти до громадянського подвигу. Саме вчитель, педагог, вихователь формує особистість, дає необхідні знання, що створюють основу творчої людської діяльності в усіх сферах.

З професійним святом освітян Засульської громади вітали керуючий справами виконавчого комітету Засульської сільської ради Сергій Бойко, начальник відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Людмила Шевченко, голова Лубенської районної організації профспілки працівників освіти і науки України Людмила Грицаєнко. Керівництво висловило щиру вдячність педагогам за високе служіння обраній справі, відданість професії, мудрість, терпіння, за щоденну подвижницьку працю. Також подякували всім, хто організовує і забезпечує управлінський, господарський, юридичний, методичний, медичний супровід у навчальних закладах та побажали винуватцям дійства миру, Божого благословення, невичерпної енергії, талановитих і вдячних учнів. За результатами атестації освітян нагороджували грамотами Департаменту освіти і науки Полтавської ОДА, з нагоди свята вручили грамоти виконавчого комітету Засульської сільської ради та відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету. Після урочистої частини відбувся святковий концерт за участю колективу спортивного бального танцю «Стиль», циркової студії «Маска», ансамблю ложкарів, Наталії Чемари, Анатолія та Лариси Супрунів, Алли Гармаш, Людмили Грицаєнко.

Надзвичайно тепла атмосфера свята, високі нагороди, щирі слова вдячності за вірне служіння обраній справі – це те, що надихає людей на творчу працю, допомагає усвідомити своє високе покликання бути Педагогом.