Відбулося чергове засідання виконавчого комітету Засульської сільської ради

Дата: 09.10.2019 10:16

На засіданні виконавчого комітету Засульської сільської ради, що відбулося 8 жовтня під головуванням сільського голови Сергія Бондаренка, члени виконкому прийняли рішення про надання грошової допомоги з нагоди відзначення Дня захисника України 143 особам на суму 42,9 тис. грн. та грошової допомоги на лікування 41 особи на суму 60,0 тис. грн. Розглянули питання про внесення змін до переліку об’єктів, які фінансуються у 2019 році за рахунок залишку станом на перше січня 2019 року коштів за субвенцією з державного бюджету. Також надано дозвіл на присвоєння поштових адрес житловому будинку та закриття об’єкта погосподарського обліку.

За результатами обговорених питань порядку денного були винесені відповідні рішення.