припинила діяльність, увійшла до складу Лубенської громади

Засульська сільська рада бере участь в проекті «Енергоефективність у громадах II»

Дата: 10.10.2019 13:34

Засульська сільська рада бере участь в проекті  «Енергоефективність у громадах II», що впроваджується в Україні за дорученням уряду Німеччини компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH та Програмою «U-LEAD з Європою».

Завдяки даному проекту в сільській раді впроваджується система  муніципального енергетичного менеджменту, який дозволить значно зменшити енерговитрати у громадських будівлях і відповідне навантаження на місцеві бюджети.

Проведені енергоефективні заходи дадуть можливість інвестувати кошти, заощаджені на енергоспоживанні, в альтернативні послуги заради добробуту всіх своїх мешканців. Окрім того, зниження споживання енергоресурсів сприятиме зменшенню викидів парникових газів.

Результати проведеної роботи включено в Енергетичний Звіт про використання енергоносіїв організаціями і установами, будівлі яких утримуються за рахунок місцевого бюджету, за 2018 рік.