Тривають роботи по будівництву нової амбулаторії

Дата: 11.10.2019 10:58

Тривають роботи по будівництву нової амбулаторії

Будівництво нового приміщення амбулаторії загальної практики-сімейної медицини в с. Засулля розпочато ще у 2018 році за рахунок субвенції державного бюджету місцеві бюджети та здійснення заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я в сільській місцевості.

Співфінансування з місцевого бюджету проведено в розмірі 2968000 грн.

Такі амбулаторії будуються в рамках нової мережі первинної медичної допомоги по всій території України та відповідають всім технічним, санітарним та пожежним нормам, На фініші будівельні роботи, проект передбачає облаштування кабінетів для лікарів, маніпуляційної, кабінету щеплення, кабінету лабораторії, стерилізаційної, кабінету фізіотерапії. Наразі відбувається будівництво огорожі на території амбулаторії (кошти виділено з місцевого бюджету у розмірі 139, 378 тис. грн). Відчути переваги сучасної медицини незабаром зможуть всі мешканці Засульської ОТГ.