Дорогі земляки!

Дата: 14.10.2019 09:44

Сьогоднішній день об’єднує три величні свята – день козацтва, свято Покрови Пресвятої Богородиці та День захисника України. Від часів Хрещення Київської Русі і до наших днів свято Покрови духовно об’єднувало наш народ, живило його вірою у повсякчасне заступництво Божої Матері за людській рід, за мир і добро на нашій землі. Історія зберігає багато свідчень того, як вищою волею Пресвята Богоматір боронила наш народ, наше козацьке військо, надавала воїнам сил у боротьбі з ворогом. Саме тому в Україні свято отримало другу назву – Козацька Покрова і відзначається ще й як день українського козацтва. Я  щиро вітаю всіх, в кому живе дух наших славних попередників – справжніх патріотів і героїчних виборювачів незалежності нашої держави! Схиляю голову в жалобі за героями, які віддали своє життя за Україну. Низький уклін всім землякам, хто захищав цілісність і суверенітет нашої Держави, велика вдячність і повага тим, хто стоїть в ім’я миру Батьківщини.

Шановні захисники Вітчизни, прийміть щирі слова вітань зі святом. Міцного здоров’я, успіхів та надійного тилу. Нехай наша священна українська земля буде благословенною, вільною та незалежною.

З повагою, сільський голова Сергій Бондаренко