Жителі села Нижній Булатець відтепер з водою

Дата: 29.10.2019 09:12

Упродовж багатьох років жителі села Нижній Булатець потерпали від нестачі питної води. Користувалися водою із власних колодязів, яка була неналежної якості. Завдяки реалізації проекту в селі було побудовано свердловину і водонапірну вежу за кошти бюджету. За участі старости Вищебулатецького старостату Сергія Бачевського, СКП «Сяйво», громадського лідера Павла Корнієнка за власний кошт мешканці села Нижній Булатець побудували водогін в селі. Наразі водою в селі Нижній Булатець забезпечено 187 домогосподарств. Жителі висловлюють велику вдячність за фінансову підтримку депутату Засульської сільської ради Сергію Корнієнку та всім активним учасникам, які щодня працювали на будівництві водогону: Звірковській Л. П., Сацькому В. І., Шеремет М. П., Васик Л. М., Сацькому О. В., Парнюк В. М., Івановському Д. О., Ярмолі Т. І., Сулимі В. В., Кириленку П. М та іншим. Вирішення питання забезпечення водопостачанням є наочним прикладом співпраці місцевої влади і громади села Нижній Булатець.