ВЕТЕРАНИ «СУЛИ» СТАЛИ ПРИЗЕРАМИ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ЗМАГАНЬ

Дата: 30.10.2019 15:45

ВЕТЕРАНИ ФУТБОЛЬНОГО КЛУБУ ЗАСУЛЛЯ (ВІКОМ СТАРШЕ 40 РОКІВ) ВИГРАЛИ БРОНЗОВІ МЕДАЛІ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ФІНАЛЬНИХ ЗМАГАНЬ КУБКУ ГО ВФСТ «КОЛОС» З ФУТЗАЛУ

В місті Берегово Закарпатської області з 22 по 26 жовтня 2019 року відбувалися змагання Всеукраїнських фінальних змагань Кубку ГО ВФСТ "Колос" з футзалу серед ветеранів 40 років і старше. В змаганнях взяли участь 8 команд, які були поділені на дві групи:

Ветерани 40+

Група А

Скадовськ Херсонська обл.

Дергачі Харківська обл.

Яворівський р-н. Львівська обл.

Муровані Курилівці Вінницька обл.

Група Б

Радомишль Житомирська обл.

Мілове Луганська обл.

Пирятин Полтавська обл.

Засулля Полтавська обл.

До ½ фіналу вийшли такі команди:

Дергачі(Харківська обл) - Засулля (Полтавська обл) рахунок матчу 3:1.

Пирятин(Полтавська обл) - Муровані Курилівці (Вінницька обл)  рахунок матчу 3:0.

В матчі за третє місце зустрілися команди із Засулля та Мурованії Курилівців Наші земляки перемогли з рахунком 3:2.

У фіналі перемогу святкували також представники Полтавщини. Пирятинці перемогли команду Дергачів теж з рахунком 3:2.

Склад команди бронзових призерів Всеукраїнських фінальних змагань Кубку ГО ВФСТ "Колос" з футзалу серед ветеранів 40 років і старші: Німич Олег, Шевченко Сергій, Куций Павло, Загоруйко Андрій, Пардус Валерій, Гладкий Олександр, Бабак Олександр, Забара Олександр, Садов Роман.

Команда «Сула» Засулля висловлює подяку спонсорам, котрі допомогли поїхати на змагання, це: Ляшку Руслану Віталійовичу, Березі Миколі Григоровичу, Тетерятникові Володимиру Васильвичу, Бобохі Юрію Григоровичу.