Вітання з Днем працівників соціальної сфери!

Дата: 01.11.2019 11:23

Шановні колеги!

На Ваші плечі покладена дуже відповідальна робота – соціальна підтримка мешканців нашої громади. Пенсіонери, особи з інвалідністю, малозабезпечені верстви населення, діти-сироти – це ті люди, які щодня потребують вашої уваги, яким ви своєю турботою, а іноді й просто посмішкою та добрим словом даруєте такі необхідні кожній людині віру, впевненість та надію. Я переконана, що лише люди з великим серцем та щирою душею ті, хто завжди готовий прийти на допомогу, обирають таку нелегку, але надзвичайно потрібну та важливу професію. Низький вам уклін за відданість обраній справі, чуйність та любов до людей. Вітаю вас з професійним святом. Бажаю вам і вашим родинам міцного здоров’я, гарного настрою, щастя та благополуччя.

З повагою                                                                  Любов Векленко, директор КЗ «Центр

надання соціальних послуг»

Засульської сільської ради

Дорогі друзі!

Від щирого серця сьогодні хочу привітати із професійним святом людей, чия праця сповнена гуманізму, милосердя і тепла – працівників соціальної сфери! Це свято тих, хто постійно опікується проблемами людей, забезпечує їх потреби. Вашу чуйність відчувають широкі верстви населення і, насамперед, пенсіонери та інваліди, діти-сироти, малозабезпечені та багатодітні сім’ї. Піклуючись про людину, її майбутнє, забезпечуючи надання соціальних гарантій і допомоги тим, хто потрапив у нелегкі життєві ситуації, ви робите вагомий внесок у розбудову демократичного, громадянського суспільства. Переконаний, що вам вистачить снаги, витримки та професіоналізму для подолання всіх труднощів у справі поліпшення добробуту населення нашої громади, соціального захисту тих, хто його потребує.

З повагою                                                           Сергій Бондаренко, голова Засульської ОТГ