Участь у межрегіональному семінар-тренінгу на тему: «Сучасні підходи до адміністрування соціального захисту на рівні об’єднаних територіальних громад»

Дата: 04.11.2019 10:58

«Сучасні підходи до адміністрування соціального захисту на рівні об’єднаних територіальних громад» під такою назвою відбувся другий міжрегіональний семінар-тренінг у Харкові. У заході, організованому Міністерством соціальної політики України для представників 89 об’єднаних територіальних громад Донецької, Луганської, Полтавської та Харківської областей, взяла участь Алла Дзюба, начальник відділу соціального захисту населення виконавчого комітету Засульської сільської ради.

Учасники семінару мали змогу ознайомитися з досвідом впровадження ефективних моделей адміністрування системи соціального захисту в об’єднаних територіальних громадах, отримати практичні навички проведення комплексної оцінки соціальних проблем в громаді, стратегічного планування розвитку соціальних послуг та формування відповідних бюджетних програм, відвідати Центр надання адміністративних послуг у форматі «Прозорий офіс» міста Мерефи, Центр раннього втручання та Денний центр соціально-психологічної реабілітації «Розірви коло» міста Харкова.