ДЯКУЄМО ЗА ПІДТРИМКУ

Дата: 07.11.2019 16:07

У народі кажуть: «Творіть добро, і вам воздасться». Саме за таким принципом діють наші спонсори –  директор CТОВ «Перше Травня» Дядечко О.І., директор ТОВ «Колос-Богодарівка» Горенко О.Л., голова СФГ «Едельвейс» Курило В.П., голова СФГ «Добродій» Угляниця О.М., голова СФГ «Журавка» Лоханов В.Д., директор ТОВ «Сервісагро-Полтава-Плюс» Лубенець Є.В.. Ми щиро вдячні їм за матеріальну підтримку під час  ремонту дитячого садка «Вербиченька». А саме, за ремонт стелі у  групі «Дзвіночок» . Окремі слова вдячності висловлюємо сільському старості Вищебулатецького старостату Бачевському С.В. за сприяння у вирішенні цього питання.

Сердечно дякуємо благодійникам за розуміння і допомогу.  Зичимо Вам здоров’я, злагоди, взаєморозуміння, душевного спокою та достатку. Нехай усі життєві дороги ведуть Вас до успіхів.

З повагою – педагогічний та батьківський колективи                            Вищебулатецького ДНЗ «Вербиченька»