припинила діяльність, увійшла до складу Лубенської громади

Автоматизуємо систему енергомоніторингу

Дата: 14.11.2019 16:18

Засульська сільська рада взяла  участь в Проекті «Енергоефективність у громадах II» який впроваджується компанією «Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH» за дорученням Уряду Німеччини, та Програми «U-LEAD з Європою»  за результатами участі в програмі сільська рада отримала програмне забезпечення для здійснення енергомоніторингу  в громадських будівлях ОТГ (туди ввійшли : школи, дошкільні навчальні заклади, пункти здоров’я, фельдшерсько-акушерські пункти та сільські будинки культури).

Громада отримала Автоматизовану систему енергомоніторингу, яка є багаторівневою програмою та забезпечує автоматизований облік енергоносіїв на основі даних, отриманих безпосередньо від вузлів обліку електричної енергії, холодної води, а також збір інформації про аварійні сигнали та температуру повітря в середні приміщень, програма дозволяє працювати з будь-якої періодичністю внесення даних, в тому числі приймати дані автоматичного обліку, програма автоматично завантажує метереологічні дані та використовує ці дані в звіті.

Маємо надію за допомогою даного програмного комплексу і надалі впроваджувати систему енергоменеджменту на території нашої громади.