У Засульському ліцеї відбувся обласний семінар бібліотекарів

Дата: 16.11.2019 18:54

14 листопада  в Засульському ліцеї відбувся обласний семінар-практикум методистів з бібліотечних фондів. Спеціалісти області зібралися, щоб обговорити тему формування інформаційної компетентності школярів засобами ІКТ у діяльності шкільних бібліотек.

В рамках заходу гостям представили оновлене бібліотечне приміщення ліцею. Бібліотекар, Оксана Жадан, відповіла на всі запитання та поділилася досвідом роботи в такому інформаційному просторі.

Перед гостями також виступила директор методичного кабінету Тетяна Гонта. Вона звернула увагу на те, що оптимізація шкільної мережі в громаді дала можливість зекономити понад 3 млн грн освітньої субвенції й направити їх у 2019 році на покращення матеріально-технічної бази. З нею погодився й директор ОЗ «Засульський ліцей» Анатолій Савенков. Він розповів гостям про зміни та оновлення, які відбулися в закладі завдяки оптимізації.

За планом семінару, бібліотекар ліцею разом із учнями продемонстрували учасникам заходу частину уроку «Світ інформації: книга та комп’ютер».

Розважальну програму для гостей організували гуртківці ліцею: ансамбль ложкарів, танцювальний колектив «Паняночка» та вокальний ансамбль. Для бібліотекарів області також провели оглядову екскурсію історико-краєзнавчим музеєм ліцею.