припинила діяльність, увійшла до складу Лубенської громади

Дорогі земляки!

Дата: 21.11.2019 11:58

21 листопада ми відзначаємо День Гідності та Свободи, який встановлено на згадку про початок двох революцій: Помаранчевої (2004 року) та Революції Гідності (2013 року). З метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутнього поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні XXI століття.

Сьогодні ми вшановуємо Героїв Небесної Сотні та всіх українських воїнів, які боролися за нашу волю, свободу, незалежність. Ми маємо своїми справами утверджувати мир та суспільну гармонію на нашій Богом даній землі, розбудовувати європейську державу!

Бажаю усім нам мирного неба над українською землею, єдності, Божого благословення та добробуту.

З повагою сільський голова                                                     Сергій Бондаренко