припинила діяльність, увійшла до складу Лубенської громади

Пам’ять жертв Голодомору вшанували в Засульській громаді

Дата: 25.11.2019 15:23

Сьогодні, 25 листопада, в музейній кімнаті Засульського ліцею громада вшановувала пам’ять жертв Голодомору. Слова скорботи та шану всім загиблим, внаслідок трагічних подій 1932-1933 рр., висловила начальниця відділу культури, туризму та охорони культурної спадщини Інна Скиба.

«Недаремно говорять, що та нація, яка не пам’ятає минулого – не має майбутнього. І те, що саме на території нашої громади, біля Спасо-Преображенського монастиря, возвеличується хрест та 33 дзвони, щороку нагадує нам про мільйони безневинно загиблих. Давайте будемо пам’ятати, адже саме цей дзвін безмовно кричить - пам’ятайте!», - звернулася вона до гостей заходу.

Учні ліцею розповіли присутнім про страшні сторінки української історії та запалили поминальні свічки. Власні вірші про реалії Голодомору декламувала Катерина Колісник.  Уривок з твору Василя Барки «Жовтий князь» читала Марина Пархоменко. З піснями для присутніх також виступили Антон Герга та Інна Сизоненко.

Завершили захід хвилиною мовчання, в знак поваги та скорботи за безневинно загиблими українцями.