Відбулося чергове засідання виконавчого комітету Засульської сільської ради

Дата: 29.11.2019 10:50

На засіданні виконавчого комітету Засульської сільської ради, що відбулося  27 листопада, під головуванням сільського голови Сергія Бондаренка, члени виконкому прийняли рішення про внесення змін до Положення про відкритий творчий конкурс на кращий бренд Засульської сільської ради (ОТГ) «Твій інсайт - Посульський бренд». Затвердили зведений кошторисний розрахунок «Реконструкція частини приміщень сільського будинку культури по вул. Молодіжна, 78 в с. Засулля Лубенського району Полтавської області». Також були прийняті рішення про закріплення права користування житлом за дитиною, позбавленою батьківського піклування та погоджено режим роботи магазину «Оленка».

За результатами обговорених питань порядку денного були винесені відповідні рішення.