ТАЛАНТ – ТО КРАПЛЯ ЗДІБНОСТЕЙ І МОРЕ ПРАЦІ

Дата: 02.12.2019 09:31

29 листопада в приміщенні Засульського СБК відбувся звітний концерт аматорських колективів будинку культури та 10-річчя зразкового танцювального колективу «Паняночка».

Концертну програму заходу склали виступи зразкового танцювального колективу «Паняночка», дитячого вокального ансамблю «Експеримент», ансамблю ложкарів, народного аматорського хорового колективу «Посулля», учасників театрального гуртка ліцею, Інни Сизоненко, Валерії та Наталі Петренко, народного аматорського фольклорного ансамблю «Яворина» Солоницького СК, Олександра Ірклієнка, Антона Герги.

Ювілярів та учасників свята привітали сільський голова Засульської сільської ради Сергій Бондаренко та начальниця відділу культури, туризму та охорони культурної спадщини  Інна Скиба: «Сьогодні «Паняночка» святкує ювілей. Десять років – це поважний вік на сцені. Тож бажаємо колективу наснаги і успіхів, а керівнику – терпіння і здоров’я!»

До вітань долучилися начальниця відділу освіти молоді та спорту Людмила Шевченко та директор ОЗ «Засульський ліцей» Анатолій Савенков. Побажали винуватцям дійства гучних перемог та шалених оплесків на 10 майбутніх років.