припинила діяльність, увійшла до складу Лубенської громади

Фінальний семінар «Єдина система даних та аналітичні е-рішення для громад: виклики й досягнення»

Дата: 03.12.2019 10:09

Відбувся завершальний семінар «Єдина система даних та аналітичні е-рішення для громад: виклики й досягнення». Участь у заході взяли представники Засульської ОТГ.  Даний проект реалізується за підтримки Центру розвитку Інновацій та Програми  ULEAD з Європою. Структурними підрозділами виконавчого комітету Засульської сільської ради попередньо були опрацьовані дані для впровадження аналітичних рішень в громаді. А саме:

• демографічна модель -  включає аналіз динаміки населення, обґрунтоване передбачення основних параметрів його зміни та майбутньої демографічної ситуації, зокрема чисельності населення, статево-вікової структури, народжуваності, смертності, міграції у громаді.
  • бюджетна модель -  застосовується для оцінки та прогнозу фінансово-бюджетних процесів у громаді, зокрема при аналізі і прогнозуванні дохідної частини бюджету.
  • економічна модель - надає відповіді на питання щодо динаміки соціально-економічного розвитку громади, його тенденцій, взаємозв’язків між економічними змінними, а також забезпечує формування прогнозів економічного розвитку.

Під час семінару розглянули опрацьовані рішення, були запропоновані нові рішення та обговорили питання до представників уряду. Сертифікатами про здобуття компетентності з прийняття рішень на основі даних та роботи з інформаційною системою управління бюджетом, географічними інформаційними системами, з реєстром територіальної громади відзначено Світлану Самійленко, начальника фінансового відділу виконавчого комітету Засульської сільської ради, Юліану Зеленську, головного спеціаліста відділу комунальної власності та земельних відносин виконавчого комітету, Наталю Наливайко, адміністратора Вищебулатецького старостинського округу.