Конференція «Е-рішення для кращого врядування»

Дата: 04.12.2019 16:28

Представники Засульської громади взяли участь у конференції «Е-рішення для кращого врядування», де обговорили перехід до управління на основі даних.

Заступник Міністра Мінрегіону Julian Chaplinskyy підкреслив: «Зміни - незворотні! Кінцева ціль ОТГ - співпраця мешканців, які спільно прийматимуть стратегічні рішення щодо розвитку громади і це позитивно вплине й на їх економічний розвиток».

Заступник Міністра Міністерства фінансів України Геннадий Плис зробив акцент на фінансових показниках місцевих бюджетів: «Сьогодні власні доходи місцевих бюджетів збільшилися на 18%. Це + 57 млрд. Для порівняння доходи державного бюджету збільшилися лише на 5% - 52 млрд, 30 з яких йдуть на безпеку. Так, місцеві бюджети майже не мають боргів».

Із вітальним словом виступили: Andrej Horvat, заступник директора Програми ULEAD з Європою / ULEAD with Europe та Бенедікт Херман, перший серетак Представництва ЄС в Україні.

«Хто володіє інформацією, той володіє ситуацією. Бачу перспективу даного проекту, адже на основі якісних даних ми можемо приймати правильні рішення, які мають бути реалістичними і продуктивними для подальшого розвитку громади», - сказав Сергій Бондаренко, очільник Засульської ОТГ.

За результатами проекту Засульська громада нагороджена відзнакою за успішний шлях переходу до управління на основі збору та аналізу цифрових даних.