припинила діяльність, увійшла до складу Лубенської громади

Із засідання виконавчого комітету Засульської сільської ради

Дата: 11.12.2019 16:08

На засіданні виконавчого комітету Засульської сільської ради, що відбулося  9 грудня, під головуванням сільського голови Сергія Бондаренка, були прийняті рішення про надання грошової допомоги 342 особам на загальну суму 156,7 тис. грн., у тому числі: 25 особам – з нагоди відзначення Міжнародного дня осіб з інвалідністю, 274 особам – з нагоди відзначення Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та 43 особам – за особистими зверненнями громадян.

Обговорювалися питання про схвалення проекту рішення Засульської сільської рад «Про бюджет Засульської сільської об’єднаної територіальної громади  на 2020 рік»; про згоду на будівництво господарських будівель; про затвердження зведеного кошторисного розрахунку вартості об’єкта будівництва.

З усіх питань порядку денного прийнято відповідні рішення.