припинила діяльність, увійшла до складу Лубенської громади

Втретє відбувся конкурс новорічних поїздів «Щедрувальний чути дзвін, ллється пісня в кожен дім»

Дата: 23.12.2019 15:22

Як приємно заходити в теплу і затишну оселю, віншувати господарів, бажати їм достатку, гарного врожаю, здоров’я та добробуту. Говорять, що в такі хвилини  і у тих, хто бажає, і у тих, кому бажають, очищуються душі та збагачуються добром серця.

Чарівниці – щедрівки, веселий гумор, стародавні обряди, щирі побажання стали вірними супутниками новорічних поїздів «Щедрувальний чути дзвін, ллється пісня в кожен дім». Цьогоріч гомінкою юрбою полинули вони до затишної оселі Новаківського СБК.

До речі, традиція щедрувальних вітань існує на теренах Засульської громади вже три роки. Учасниками казкового дійства - конкурсу 2019 року стали 6 творчих колективів закладів культури сільської ради. Помилуватися різнобарвним серпантином новорічно – різдвяних обрядів, поринути в святкову атмосферу віншувань та віддати шану народним традиціям в залі будинку культури зібралося чимало люду. Виступи учасників конкурсу радували розмаїттям чарівних образів, вражали акторською майстерністю, оригінальними постановками щедрувальних масових гулянь.

Зі словами вітань до присутніх звернувся Сергій Бондаренко, голова Засульської ОТГ та Інна Скиба, начальник відділу культури, туризму та охорони культурної спадщини. Вони побажали присутнім міцного здоров’я, всіляких гараздів, затишку в родинах та подальших перемог.

Шляхом обговорення та відкритого голосування членами журі було визначено переможців та відзначено всіх учасників цінними подарунками. Володарі гран-прі, а це учасники Мацківського СБК  отримали головний приз – костюм Святого Миколая. I місце дісталося аматорам  Новаківського СБК, II місце – Войнихівського СБК, III місце – Солоницького СК , IV місце розділили між собою  щедрувальники Вищебулатецького СБК та  Мгарського СК. Провела свято Оксана Ушкань. Музичне оформлення – Алла Клімок.