припинила діяльність, увійшла до складу Лубенської громади

До уваги мешканців! Про посилення заходів державного нагляду під час періоду заготівлі дерев хвойних порід у передноворічний період

Дата: 27.12.2019 10:24

Святкування Нового року традиційно пов’язане з ялинкою. Хвойні ліси надзвичайно красиві та корисні. Майже 95% лісів земної кулі в своєму складі мають хвойні породи. На жаль, кожного року в цей період трапляються непоодинокі випадки самовільних вирубок зелених красунь.

Хвойні дерева є джерелом кисню і протимікробних речовин. Також ліси є домівкою для багатьох тварин та пташок. Купуючи ялинку в відповідних місцях та у сертифікованих продавців ви зробите свій внесок у збереження довкілля та у відновлення зелених насаджень. Бо частина сплачених за ялинку коштів піде на створення нових хвойних лісів.

Тож закликаємо вас бути свідомими і небайдужими до природи та дотримуватись природоохоронного законодавства, адже за його порушення передбачена відповідальність згідно чинного законодавства України. Сподіваємось на взаєморозуміння у цій справі!