На шляху до енергоефективності

Дата: 21.01.2020 09:48

Засульська сільська рада взяла  участь в Проекті «Енергоефективність у громадах II», який впроваджується компанією «Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH» за дорученням Уряду Німеччини, та Програми «U-LEAD з Європою».  За результатами участі в програмі сільська рада отримала технічні звіти по проведеним енергетичним аудитам з виготовленням енергетичних сертифікатів будівель Михнівської ЗОШ I-III ступенів Засульської сільської ради та Засульський сільський будинок культури Засульської сільської ради. Дані кроки громади потрібні для визначення пріоритетних напрямків щодо забезпечення енергоефективності в будівлях.