День Соборності відзначили тематичними заходами в бібліотеках

Дата: 28.01.2020 15:46

Український історичний календар 22 січня містить дві знаменні  події: проголошення 1918 року IV Універсалом Української Центральної Ради незалежності  Української  Народної Республіки та рівно за рік  - Універсалом Директорії Української Народної Республіки – об’єднання УНР та ЗУНР в одну суверенну державу. Об’єднання територіальне та духовне – фундамент для побудови демократичної держави.

До цієї видатної події в комунальному закладі «Центральна сільська бібліотека Засульської сільської ради» та бібліотеках – філіях відбулася ціла низка тематичних заходів. Так, у книгозбірнях оформлено тематичні виставки, перегляди літератури,  інформаційні години: «Соборність України – Соборність наших душ», «Є найсвятіше слово на землі. Одне. Високе. Світле. Україна», «Україна Соборна – моя гордість і слава», «Соборна країна навіки єдина», «Нам берегти тебе Соборну та єдину, і нам твою історію творить». У  Михнівській бібліотеці та комунальному закладі пройшов також  перегляд відеофільму «Акт Злуки УНР І ЗУНР 1919 року».

Тож нехай нерозмежованою залишиться навіки наша держава! Нехай територіальна  цілісність України, скріплена кров’ю мільйонів незламних борців, навіки залишатиметься непорушною!