Із засідання виконавчого комітету Засульської сільської ради

Дата: 31.01.2020 11:34

На засіданні виконавчого комітету Засульської сільської ради, що відбулося 28 січня, під головуванням сільського голови Сергія Бондаренка, члени виконкому прийняли рішення про затвердження фінансового плану КП «Центр ПМСД» Засульської сільської ради; про затвердження кошторису на видалення дерев на території сіл Засулля, Солониця, Мацківці; про затвердження списків квартирного обліку; про закриття об’єкта погосподарського обліку.

Були ухвалені рішення про затвердження подання до суду про призначення опікуна над недієздатною особою, про здійснення компенсаційних виплат за оплату вартості проїзду на приміських автобусних маршрутах загального користування за грудень 2019 року – 961 особі на загальну суму 120,3 тис. грн., про компенсацію витрат за перевезення пільгових категорій громадян залізничним транспортом у грудні 2019 року на суму 22,0 тис. грн., про надання додаткових пільг на житлово-комунальні послуги членам сімей загиблих (зниклих безвісти) учасників антитерористичної операції та учасників бойових дій на території інших держав на суму 4,98 тис. грн.