припинила діяльність, увійшла до складу Лубенської громади

Електронний випуск щомісячної юридично-просвітницької газети «Правовий вісник»

Дата: 07.02.2020 09:58

Шановні друзі,  колеги, партнери!

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області радий Вам повідомити, що вийшов  електронний варіант щомісячної юридично-просвітницької газети  «Правовий вісник».

Видання має сприяти підвищенню рівня правової освіти населення області, поінформувати про найбільш знакові правові події в Україні та області, роз’яснити актуальні правові питання сьогодення, висвітлювати діяльність системи безоплатної правової допомоги області.

У електронній версії  газети читайте  інтерв’ю заступниці Міністра юстиції України Валерії Коломієць. Серед постійних рубрик видання: земельні та громадські радники інформують, думка спеціаліста, адвокат консультує,  приклади успішного захисту, зміни законодавства, сторінка регіонального представника Уповноваженого Верховної  ради з прав людини.

Також читачі зможуть ознайомитися із зразками документів, переглянути  медіа галерею з  найбільш знаковими подіями у роботі системи БПД та партнерів.

З січневим випуском щомісячної юридично-просвітницької газети  «Правовий вісник» можна ознайомитися тут.

Приємного читання!