Із засідання виконавчого комітету Засульської сільської ради

Дата: 12.02.2020 10:57

На засіданні виконавчого комітету Засульської сільської ради, що відбулося 10 лютого під головуванням сільського голови Сергія Бондаренка, члени виконкому прийняли рішення про надання одноразової грошової допомоги 92 особам на загальну суму 56,1 тис. грн., у тому числі: 77 особам – з нагоди відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 15 особам – за особистими зверненнями громадян, які потребують допомоги на лікування.

Були ухвалені рішення про закриття об’єкта погосподарського обліку, про впорядкування адресних реквізитів житлового будинку, про затвердження кошторису на видалення дерев на території с. Литвяки. Було затверджено зведений кошторисний розрахунок вартості проведення робіт «Поточний ремонт дорожнього покриття в селах Войниха та Засулля».