припинила діяльність, увійшла до складу Лубенської громади

Мати-героїня!

Дата: 17.02.2020 16:48

Родина завжди була, є і буде основою суспільства, яка допомагає кожній людині подолати життєві труднощі, отримати підтримку та любов рідних. А хто, як не мати є берегинею сімейного вогнища, вічно люблячою та найріднішою душею для кожного з нас. Материнство є найвищим покликанням жінки. Мама…. В цьому слові ціле життя. Адже вона найбільше турбується про своїх дітей, дарує їм ласку, ніжність і тепло. Виростити одну дитину – непросто, а що казати про матерів, які народили і виховали п’ять і більше дітей. Вони заслуговують на найвищі нагороди.

Відповідно до Указу Президента України № 893/2019 від 07.12.2019 р. за вагомий особистий внесок у виховання дітей, створення належних умов для їхнього інтелектуального, фізичного та духовного розвитку, присвоєно почесне звання «Мати-героїня» багатодітній матері з села Новаки Рабовлюк Марії Іванівні, яка народила і виховала до восьмирічного віку 10 дітей.

14 лютого в новаківському сільському будинку культури,  під час проведення святкового концерту до Дня закоханих, сільський голова Засульської сільської ради Сергій Бондаренко урочисто вручив нагрудний знак і посвідчення про присвоєння Почесного звання України «Мати – героїня»  Марії Іванівні, побажав любові, миру, злагоди в родині. До вітань приєдналась староста Новаківського старостинського округу Лариса Кісенко, яка відмітила, що подружжя Рабовлюків створили гарну, дружну родину, в якій хоч завжди гамірно, але панують любов і взаєморозуміння. Саме завдяки їм у громаді більше талановитих дітей, більше дитячого сміху та радості. Привітала з високою державною нагородою, подякувала за невтомну працю, за недоспані ночі, за гідне виховання дітей, за постійну підтримку і допомогу. Побажала людської радості, тепла, шани і поваги від дітей, рідних і близьких. Вітали свою маму всі її діти, чоловік. Марія Іванівна отримала від усіх подарунки та квіти.