припинила діяльність, увійшла до складу Лубенської громади

Соціальний проект – навчання ІT-спеціальностям та працевлаштування людей з інвалідністю «Ти можеш усе! Можливості безмежні!»

Дата: 24.02.2020 09:08

Міністерство соціальної політики разом з Громадською організацією «Прометеус» та Асоціацією «Інформаційні технології України» (далі – Асоціація) підписали Меморандум про співпрацю та презентують соціальний проект «Ти можеш усе! Можливості безмежні» (далі – Проект).
Меморандум підписано з метою об'єднання зусиль, спрямованих на реалізацію Програми діяльності Кабінету Міністрів України в рамках цілей Міністерства соціальної політики у сфері підвищення якості навчання людей з інвалідністю і сприяння у подальшому їх працевлаштуванні в ІТ-компанії.

Проект складається з повного циклу надання можливості усім бажаючим особам з інвалідністю навчатись безоплатно на онлайн курсах та по закінченню навчання взяти участь у конкурсах на вакантні посади в провідних ІТ-компаніях України.
ІНСТРУКЦІЯ:

1. Ознайомитись з проектом за посиланням https://education.msp.gov.ua/
  2. Пройти за посиланням https://prometheus.org.ua/you-can-everything/ та зареєструватися.
    ДЛЯ РЕЄСТРАЦІЇ НА КУРСИ НЕОБХІДНО:

1.1. Натиснути на назву необхідного курсу (помаранчевого кольору) з переліку на сторінці https://prometheus.org.ua/you-can-everything/.

1.2. На сторінці детального опису курсу, що відкриється, натиснути у верхній частині на кнопку ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ НА КУРС

1.3. ВАЖЛИВО: обов’язково зареєструватися на два основні, а потім, обрати додаткові декілька курсів (це за бажанням, якщо у Вас вистачає часу для навчання).

3. Навчання розпочнеться 05 березня 2020 року.

4. З 05 березня 2020 у ваших акаунтах на онлайн платформі Прометеус https://prometheus.org.ua/you-can-everything/ з’явиться посилання (ми виділимо це посилання яскравим кольором) – РОЗПОЧАТИ НАВЧАННЯ. Як тільки ви перейшли за посиланням – можете відразу приступати        до освоєння матеріалу.

5. Термін навчання буде зазначений у вас в курсах. Довжина курсів до 14 тижнів.

6. Під час навчання обов’язково користуватись розділом ОБГОВОРЕННЯ. У цьому розділі ви ставите питання менторам, викладачам, які залучені до підтримки вас під час навчального процесу. Не соромтесь, пишіть свої питання, коментарі, пропозиції. Ваша залученість до               навчального процесу – це запорука вашого успіху. Ми намагатимемось відповідати на всі ваші запитання. Наша мета – пояснити вам матеріал, надати всі можливості для успішного вирішення завдань та отримання знань для подальшого вашого зростання та процвітання.

7. Під час навчання ви можете ставити питання в розділі ОБГОВОРЕННЯ, що стосується навчального процесу. Також, ви можете ставити свої запитання нам на адресу  edu@msp.gov.ua, що стосується адміністративних питань. Технічні питання надсилайте на        адресу support@prometheus.org.ua.

8. Коли обрані курси пройдені і ви успішно пройшли тестування – ви отримаєте сертифікат.

9. Починаючи з 08 червня 2020 будуть оголошені конкурси на вакантні посади в ІТ компаніях України. При наявності отриманих сертифікатів та довідки про інвалідність Ви можете подати свою кандидатуру на участь.

Конкурси будуть оголошені додатково. Інструкції та рекомендації буде надано у травні 2020 року.