Громадам Полтавщини презентували оновлену Програму «U-LEAD з Європою»

Дата: 26.02.2020 10:31

У Полтавському регіональному офісі Програми «U-LEAD з Європою» пройшов день відкритих дверей. Серед гостей – керівники Полтавської облдержадміністрації, голови провідних об’єднаних територіальних громад Полтавщини, очільники профільних Асоціацій, представники Програми та східного ХАБу «Програми U-LEAD з Європою», медійники.

Насичений захід відкрився виступом Ірини Балибіної, керівниці Полтавського регіонального офісу. Вона презентувала підсумки діяльності Програми «U-LEAD з Європою» на теренах Полтавщини за період у майже три роки. Також  представила оновлену команду Полтавського регіонального офісу: радник з децентралізації та місцевого самоврядування Володимир Божко, радник з питань місцевих фінансів та управління Геннадій Фасій, молодша спеціалістка Марина Юмашева, експерт з питань розвитку громад і територій Вадим Штефан, експерт із комунікацій та висвітлення Юрій Ісаєв. Було презентовано також «Децентралізаційну карту успіхів». На ній позначені основні здобутки ОТГ Полтавщини, досягнуті завдяки співпраці з Програмою «U-LEAD з Європою».

Представники Програми поінформували присутніх про основні зміни, що відбулися в регіональних представництвах. Торстен Хіпко, керівник відділу управління Програмою, та Вадим Бойко, радник із питань електронної освіти, запевнили у подальшому сприянні Програми «U-LEAD з Європою» всебічному розвитку громад. Їх підтримали наступні спікери – менеджери Східного ХАБу Денис Ткачов та Богдан Алєщенко, акцентувавши увагу на регіональних особливостях синергії зусиль Програми та ОТГ.

Колоритними та інформативними стали виступи тих, хто брав безпосередню участь в заходах Програми протягом цих років. Голови об’єднаних територіальних громад презентували історії успіхів, досягнуті у співпраці з Програмою «U-LEAD з Європою». Засульську ОТГ представив керуючий справами Сергій Бойко, він зосередив увагу на ефективній співпраці з Програмою «U-LEAD з Європою» і висловив сподівання в подальшій консультативній  та експертній підтримці громаді.

Завершився змістовний День відкритих дверей у Полтавському регіональному офісі Програми «U-LEAD з Європою» оглядом фотовиставки «Миттєвості з життя громад».