припинила діяльність, увійшла до складу Лубенської громади

ОГОЛОШЕННЯ!

Дата: 18.03.2020 11:31

Відповідно до рішення  Уряду щодо ведення в країні тритижневого карантину та обмеження  на проведення масових зборів, СКП «Сяйво» вимушене запровадити запобіжні профілактичні заходи з метою мінімізації ризику поширення короновірусу.
    В період з18 березня по 3 квітня 2020 року буде обмежено можливість відвідування підприємства. Обслуговування населення здійснюватиметься в електронному або в телефонному режимах: телефон (МТС)-0509729033, Viber-0668283112(для фото показників лічильника, із вказівкою особового рахунку та адреси).  Прохання до споживачів з характерними зовнішніми проявами ГРВІ без нагальної потреби не контактувати з працівниками підприємства.
    Ми дбаємо про безпеку, тому з метою попередження розповсюдження короновірусу, вводимо  протиепідеміологічні заходи.

Просимо вибачення за тимчасові незручності та заздалегідь вдячні за розуміння.

Адміністрація СКП «Сяйво»