Шановні мешканці Засульської громади!

Дата: 25.03.2020 10:18

На виконання протокольних рішень Полтавської регіональної комісії з питань ТЕБ і НС від 23 березня 2020 року № 7/2020 та з метою недопущення поширення COVID-19 на території сільської ради звертаємося з проханням! Якщо ви протягом останніх 14-ти днів повернулись з країн або регіонів України, в яких зафіксовано захворювання на COVID-19, навіть при відсутності симптомів, вам необхідно самоізолюватись в домашніх умовах, з обов’язковим інформуванням сімейного лікаря про самоізоляцію, та чітким дотриманням його рекомендацій.

Також потрібно повідомити в телефонному режимі працівників Центру первинної медико-санітарної допомоги Засульської сільської ради про фактичне місце проживання та перебування на самоізоляції громадян, які повернулися із-за кордону. (Тел. 095 775 75 03).