Кабмін рекомендує припинити конкурси на посади в ОМС під час коронавірусного карантину

Дата: 25.03.2020 12:54

Кабінет Міністрів України рекомендує на час проведення карантину у зв’язку з коронавірусом зупинити проведення оголошених конкурсів та утримуватися від оголошення нових конкурсів на посади в органах місцевого самоврядування.

Про це йдеться у постанові КМУ від 16 березня № 230 «Про внесення зміни до Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби».

«У разі встановлення карантину відповідно до статті 29 Закону України “Про захист населення від інфекційних хвороб” та/або введення надзвичайного стану суб’єкт призначення або керівник державної служби має право зупинити проведення конкурсу.

У такому разі перебіг строків, визначених частиною п’ятою статті 23 Закону України “Про державну службу”, зупиняється.

Рішення суб’єкта призначення або керівника державної служби про зупинення та про відновлення проведення конкурсу оформлюється шляхом видання відповідного наказу (розпорядження).»