припинила діяльність, увійшла до складу Лубенської громади

Не будь байдужим!

Дата: 26.03.2020 14:02

В зоні найбільшого ризику захворювання на коронавірус перебувають люди похилого віку і ті, що мають хронічні захворювання.

Зокрема, до хронічних захворювань, які збільшують ризик зараження на коронавірус, належать:

• хвороби серця;

• діабет;

• захворювання легенів;

гіпертонічна хвороба.

Цим людям вкрай необхідно під час карантину знаходитися вдома на самоізоляції.

На території Засульської сільської ради працюють 33 соціальних робітники, які опікуються соціально-побутовими проблемами літніх людей та людей з інвалідністю. Під опікою перебувають 302 людини.

На жаль, соціальна служба не в змозі охопити обслуговуванням  всіх літніх людей.

Тому, в цей нелегкий час, дуже важливо не стояти осторонь проблем  людей похилого віку. Літні люди в нашій країні з різних причин перебувають у важких життєвих обставинах.

Поряд з кожним із нас є знайомі, сусіди похилого віку. Не соромтесь, запитайте про їхні проблеми. Спочатку вони можуть бути не надто привітними, бо не звикли до уваги, але спробувати все одно варто.

Як допомогти бабусям і дідусям під час карантину:

• Максимально поширте інформацію, чому саме зараз літнім людям варто залишатися вдома. Зателефонуйте своїм бабусям і дідусям.
  • Повісьте оголошення в під’їзді з пропозицією допомогти: піти в магазин, аптеку, принести гарячий обід. Не забудьте вказати контактний номер телефону чи номер квартири.
  • Коли замовляєте собі продукти, додайте туди кілька кілограмів круп, овочів, фруктів для літніх сусідів.
  • Залиште продукти чи обід біля дверей. Не заходьте у квартиру, адже невідомо, чи не є ви переносником вірусу.
  • Якщо є змога, привезіть дідусям і бабусям маски, рукавиці та дезінфектори.
  • Долучіться волонтером до благодійного фонду, який потребує допомоги для фасування та розвезення продуктів для літніх людей.

Сподіваємось на ваше розуміння та підтримку.

Директор Комунального закладу

«Центр надання соціальних послуг Засульської сільської ради»

Векленко Любов Михайлівна