припинила діяльність, увійшла до складу Лубенської громади

Благодійний проект від мережі «АТБ-Маркет»

Дата: 08.04.2020 13:21

Акція проводиться з 3 по 23 квітня з метою максимального обмеження виходу за межі домівок вразливої категорії населення.

Комунальний заклад «Центр надання соціальних послуг Засульської сільської ради» взяв участь у благодійному проекті адресної допомоги соціально незахищеним верствам населення від «АТБ-Маркет». У продуктові набори вагою 12 кг входять крупи, макарони, цукор, сіль, рослинне масло, лимони, печиво тощо. Пакунки доставляються до дверей кожної оселі мешканців громади, яким виповнилося понад 80 років, громадянам похилого віку, які потребують догляду  та особам з першою групою інвалідності. Наразі Комунальному закладу видано 224 продуктові набори, всього планується отримати 290.