Шановні жителі Засульської громади!

Дата: 23.04.2020 13:47

На жаль, на сьогодні маємо позитивний результат COVID-19 у жителя села Войниха. Всі зусилля медиків та органів влади спрямовані на недопущення розповсюдження інфекції. Наразі проводиться роз’яснювальна робота. Попереду нас чекають поминальні дні, однак карантинні заходи продовжують діяти, велике скупчення людей наразі недопустиме і надзвичайно небезпечне.

Тому відповідно до розпорядження сільського голови Засульської сільської ради від 17 квітня 2020 року № 58 «Про виконання карантинних обмежень» https://zasulska-gromada.gov.ua/news/1587127047/ рекомендуємо дотримуватися обмежувальних протиепідемічних заходів. Традиційне шанування померлих закликаємо провести по завершенню карантину. Бережіть себе та своїх рідних!