Дата: 06.05.2020 10:13

Запрошуємо ознайомитись з інноваційним університетом та взяти участь у Digital Fest Національного університету імені Юрія Кондратюка (онлайн-день відкритих дверей).

Захід відбудеться 16 травня 2020 року об 11.00 в онлайн-режимі засобами додатку Zoom та буде транслюватися у прямому ефірі полтавських телеканалів, а також на Youtube-каналі «Полтавська політехніка». Запланована тривалість заходу – до 2-х годин.

Інформація щодо заходу, реєстраційна форма учасника та інструкції щодо додатку Zoom доступні в онлайн-режимі на офіційному сайті університету за посиланням https://nupp.edu.ua/page/digitalfest.html