припинила діяльність, увійшла до складу Лубенської громади

Від Баришівської зернової компанії привітали ветеранів Другої світової війни продуктовими наборами

Дата: 08.05.2020 16:41

Сьогодні, у День пам’яті та примирення, ми вклоняємося перед усіма, хто захищав світ від нацизму, захищав рідну українську землю та загинув у роки Другої світової війни.

З метою вшанування великого подвигу тих, хто приніс очікуваний мир, щоби висловити глибоку вдячність за незламну волю та героїзм на полях війни та самовіддане служіння Батьківщині, голова Засульської ОТГ Сергій Бондаренко разом із регіональним директором ТОВ «Баришівська зернова компанія», депутатом Полтавської обласної ради Василем Стасовським відвідали ветеранів війни, вдів, учасників бойових дій Засульської громади.  Керівники висловили  найсердечніші вітання з нагоди 75-ї річниці Великої Перемоги, низько вклонилися ветеранам за життя, можливість створювати родини, ростити дітей, будувати нову країну. Побажали їм міцного здоров’я, родинного щастя, добра, поваги і вдячності від молодого покоління та вручили подарункові набори.