Засідання постійної депутатської комісії

Дата: 18.05.2020 15:41

15 травня відбулося засідання комісії з земельних відносин та охорони навколишнього середовища, житлово-комунального господарства та комунальної власності, промисловості, підприємства, транспорту, зв’язку та сфер послуг Засульської сільської ради. Розглядалася значна кількість питань для винесення на чергову 61 сесію сільської ради. Зокрема, про вжиття заходів щодо збільшення розміру орендної плати за землю, про погодження місця розташування дитячого  майданчика в с. Вищий Булатець, про припинення права постійного користування земельною ділянкою, про затвердження актів обстеження комісії по врегулюванню земельних питань  в межах старостинських округів, про затвердження звіту про експертну грошову оцінку вартості земельної ділянки, про надання дозволу виконавчому комітету Засульської сільської ради на продаж земельної ділянки тощо. Також більше 200 заяв від фізичних та юридичних осіб.