припинила діяльність, увійшла до складу Лубенської громади

Засульська ОТГ шукає волонтерів!

Дата: 26.05.2020 14:12

Засульська ОТГ шукає волонтерів!

Запрошуємо небайдужих громадян взяти участь у акції задля недопущення спалювання органічних відходів.

Лабораторією інноваційного розвитку ПРООН в Україні разом з Центром Розвитку Інновацій (Center for Innovations Developmen) Засульську ОТГ відібрано до участі у Проєкті-челенджі «Не пали - компостуй!».

На території Засульської громади в цьому році вигоріло кілька десятків гектарів території. За інформацією відділу з питань надзвичайних ситуацій та мобілізаційної роботи пожежі в екосистемах в 5 разів перевищують минулорічні показники, а площа в 4 рази. Наслідками такого нехтування несвідомими громадянами вимог щодо заборони випалювання сухої рослинності на відкритих територіях та сміття на присадибних ділянках є знищення  різних видів тварин, плазунів тощо.

Кожен може відстежити території загорання на карті моніторингу пожеж:

А також Карта NASA:

Одне з ключових завдань даного проєкту – залучення активних громадян та експертів на волонтерських засадах до практичної роботи в рамках проєкту.

Для реалізації проєкту нам потрібні активні, небайдужі жителі громади, які зможуть виконувати певні завдання:

- готові розповсюджувати інформацію щодо екологічних методів переробки органічних відходів замість спалювання;

-    досліджувати успішний досвід запобігання спалюванню органіки;

-    популяризувати альтернативні практики – компостування, біогаз;

-  навчатися моніторити та аналізувати пожежі на основі супутникових, державних даних та зібраних активістами/ волонтерами.

Всі зацікавлені активні жителі громади, які хочуть взяти участь у проєкті, пишіть на ел. пошту ns.zasullya-rada2014@ukr.net