Мешканці Засульської громади 26 травня взяли участь в акції-протесту біля стін Кабінету Міністрів України

Дата: 27.05.2020 16:36

Активісти  висловили свою незгоду з останньою затвердженою Кабінетом Міністрів редакцією Перспективного плану об’єднання територіальних громад Полтавської області, поданого Полтавською ОДА. Прокоментували дану ситуацію журналістам. Наголосили на тому, що виключення Засульської ОТГ з переліку діючих громад є проявом свавілля та відвертою неповагою до волевиявлення їхньої громади і дискредитує реформу децентралізації на Полтавщині, шкодить іміджу Президента та влади в цілому, порушує Закон України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» та Методику формування спроможних територіальних громад, застосування обласною владою подвійних стандартів при створенні ОТГ.

Небайдужі мешканці намагалися досягти зворотної реакції від влади щодо збереження майбутнього багатотисячної громади, в противному разі готові проводити протестні акції з перекриттям доріг державного значення. До пікетників вийшов представник Прем’єр-міністра, звернення забрав і обіцяв передати особисто Денису Шмигалю. Під стінами Кабінету Міністрів також були жителі Гореницької ОТГ, які теж висловили свою незгоду з діями влади відносно їх громади.