Дорогі діти! Шановні батьки! Щиро вітаю Вас із світлим та прекрасним святом – Міжнародним днем захисту дітей!

Дата: 01.06.2020 09:12

Дитинство – найпрекрасніша мить нашого життя, це – пора сподівань та здійснення мрій. Немає більшого щастя у світі, аніж посмішка дитини. Піклування про підростаюче покоління, його майбутнє – головний обов'язок батьків, суспільства та держави. Врешті-решт, саме для цього всі ми живемо та працюємо.

Впевнений, що об’єднавши зусилля, ми зробимо все, аби захистити наших дітей, уберегти їх від гіркоти розчарувань і зневіри. Адже саме від нас, дорослих, залежить те, як складеться доля кожної маленької людини, а відтак і нового покоління українців.

Любі діти! Нехай роки дитинства будуть яскравими та незабутніми, а в житті кожного обов’язково засяє зірка, що вкаже шлях до щасливого майбутнього. Вам якомога більше щирих усмішок, приємних несподіванок долі, веселих та надійних друзів.

Бажаю Вам, дорогі юні друзі, Вашим батькам, бабусям і дідусям, міцного здоров’я, щастя, добра і сімейного затишку. чистого і мирного неба, сонячних ранків, світлих і неповторних вражень, здоров’я та удачі на життєвих дорогах!

Нехай здійсняться всі Ваші мрії і задуми!

Сільський голова Засульської сільської ради

Сергій Бондаренко