припинила діяльність, увійшла до складу Лубенської громади

НАГОРОДЖЕННЯ ДИПЛОМАНТІВ ДИСТАНЦІЙНОГО ФЕСТИВАЛЮ "УКРАЇНА ВИШИВАНА"

Дата: 03.06.2020 15:57

За підсумками відкритого голосування IV дистанційного фестивалю майстрів народної творчості «Україна вишивана» визначено 5 дипломантів із 38 учасників конкурсу, які проживають на теренах Засульської громади. Фестиваль присвячений Всесвітньому дню вишиванки та направлений на зміцнення української державності, пропаганді народної творчості, залучення широкого кола громадськості та творчої інтелігентності для збереження, примноження і популяризації національної культури в світі. Адже вироби місцевих майстрів це не тільки майстерне творіння золотих рук, а й скарбниця вірувань, звичаїв, духовних прагнень українського народу.

Отож, цьогорічними переможцями визначено:

• Личак Ганну Іванівну с.Войниха - номінація «Творчість доведена до досконалості»
  • Тищенко Тамару Миколаївнус. Купєваха – диплом I  ступеня
  • Жудро Аделіну Миколаївну с.Войниха - диплом  II ступеня
  • Сулиму Галину Олексіївну с. В. Булатець - диплом III ступеня
  • Якубу Олену Олександрівну с.В.Булатець - диплом III ступеня

Талановитих майстрів  вітали керуючий справами виконавчого комітету Засульської сільської ради Сергій Бойко, в.о.старости Вищебулатецького старостинського округу Сергій Бачевський  та начальник відділу, культури, туризму та охорони культурної спадщини виконавчого комітету Інна Скиба, вручили дипломи та сувеніри,  побажали  міцного здоров’я, всіляких гараздів та подальших творчих злетів.